close

            

 

           100% przyswajalność witamin, elektrolitów, mikro i makroelementów

 

 

 

 

            Wlewy dożylne zostały skomponowane przez specjalistów tak, aby w jak najbardziej  wydajny sposób zapewnić Państwu oczyszczenie i wzmocnienie organizmu.

Osiągają szczyt popularności na świecie  przyciągając uwagę gwiazd kina, celebrytów, wybitnych sportowców, ponieważ oni zawsze muszą być w idealnej formie.
O czym mowa?
Oczywiście o kroplówkach witaminowych, które są już dostępne w Olsztynie.
Instytut Dożylnej Terapii Witaminowej to zakład leczniczy, w którym w ramach ambulatoryjnych usług medycznych oferujemy Państwu dożylne kuracje witaminowe, które są dobierane indywidualnie na podstawie konsultacji lekarskiej.
LICZBA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW MÓWI SAMA ZA SIEBIE
3
 
Wlewy dożylne zostały skomponowane przez specjalistów tak, aby w jak najbardziej  wydajny sposób zapewnić Państwu oczyszczenie i wzmocnienie organizmu.
Kroplówki witaminowe to najwyższa jakość regeneracji i suplementacji naszego organizmu
 
 
 
Oferujemy dożylne terapie detoksykujące, odmładzające, regenerujące, poprawiające osiągnięcia sportowe, regenerację po imprezach, a jednocześnie terapie wspomagające leczenie onkologiczne, choroby ostre i przewlekłe, leczenie niegojących ran oraz terapie wzmacniające przed i po zabiegach operacyjnych.
Badania naukowe wskazują, że witaminy zawarte w suplementach wchłaniają się w zaledwie kilku procentach.
Nie dotyczy to wlewów dożylnych, w których wchłanianie do krwioobiegu jest stuprocentowe!!!
Ponadto dożylna droga podania farmaceutyków znacząco odciąża układ pokarmowy, który przez doustną drogę podania tabletek jest narażony na szereg skutków ubocznych.

 

 
Boisz się wkłucia?
NIEPOTRZEBNIE TU PRACUJĄ PROFESJONALIŚCI  Z WIELOLETNIM  DOŚWIADCZENIEM
KTÓRZY WRAZ Z ZASTOSOWANIEM NAJNOWOWSZYCH ROZWIĄZAŃ SPRAWIĄ ŻE BĘDZIĘ TO BEZBOLESNE!